У «чорнобильському» диспансері Вінниці з’явиться ліфт

60800b192bd0f

До 85 річчя вінницької лікарні та 25 річчя обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту, обласна державна адміністрація виділили 2 мільйони гривень для придбання та встановлення зовнішнього ліфтового підйомника.

Про це повідомляється на сторінці голови Вінницької ОДА.

На придбання та встановлення зовнішнього ліфтового підйомника виділено 2 мільйони гривень. Вантажопідйомність до 400 кг, ліфт розрахований на три зупинки.

До слова, півроку тому у диспансер почали надавати допомогу пацієнтам з постковідними ускладненнями, які виникають у 80% пацієнтів.

«Вперше в області саме на базі чорнобильського диспансеру стали проводитися на Вінниччині лапараскопічні хірургічні втручання. І саме тут у Вінниці з’явився перший комп’ютерний томограф», — зазначається на сайті.

Цьогоріч, з обласного бюджету було виділено 3 мільйони гривень на закупівлю медичного обладнання, а саме апарату ШВЛ (320 тис.грн.) та 73 штуки кисневих концентраторів (2883,5 тис.грн.), монітору пацієнта для облаштування палати інтенсивної терапії (на суму 70 тис. грн.).