У Бершаді відкрили пам’ятний знак Герою України Юрію Коваленку

pamyatnik

У Бершаді відкрито пам’ятний знак Герою України полковнику Юрію Коваленку, який загинув у зоні АТО, захищаючи незалежність України. Автор бронзового барельєфу — скульптор Василь Климик.

На відкритті меморіального знаку були батьки та родина Героя, бойові побратими, учасники АТО, представники трудових колективів та територіальних громад району, громадськість району та жителі міста.

Довідка. Коваленко Юрій Вікторович — заступник командира загону 3-го окремого полку спеціального призначення Головного управління розвідки Міністерства оборони України, підполковник. Народився 16 липня 1977 року у місті Бершадь Вінницької області у родині військовослужбовця. З весни 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України. 15 липня 2014 року підполковник Коваленко загинув під час мінометного обстрілу поблизу села Провалля Свердловського району Луганської області. 24 липня 2014 року похований на кладовищі села Флорине Бершадського району Вінницької області. Указом Президента України №191/2015 від 31 березня 2015 року за виняткову мужність, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності Української держави, вірність військовій присязі підполковнику Юрію Вікторовичу Коваленку посмертно присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».

Більше читайте тут: http://vinnitsaok.com.ua/2018/07/16/240928

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована