Цьогоріч Урядом України виділено рекордну суму на ремонти доріг – понад 55 мільярдів гривень

dorogi

Уряд України, в рамках виконання програми капітального ремонту доріг на період до 2022 року, ставить завдання зменшувати обсяги ямкового ремонту доріг і збільшувати долю капітального ремонту, який має гарантію якості не менше десяти років.

Цього року Урядом на ремонт доріг виділено 55 млрд грн, з них 14,7 млрд грн – на дороги місцевого значення, що є рекордною сумою для України. У Вінницькій області на ремонт автошляхів цього року виділено також рекордний обсяг фінансування – 2,8 млрд грн.

Глава Уряду сьогодні, 23 квітня, перебував з робочою поїздкою одразу у трьох областях – Київській, Черкаській та Вінницькій, де оглянув стан будівництва та ремонту доріг. В центрі уваги – ділянки трас М-05 «Київ – Одеса» та М-12 «Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка». Ці дороги входять у міжнародний транспортний коридор GO Highway, який має поєднати українські чорноморські порти з польськими портами у Балтійському морі.

Перебуваючи у Вінницькій області, Прем’єр-міністр оглянув хід ремонтних робіт на ділянці траси М12 «Стрий-Тернопіль- Кропивницький-Знам’янка» біля с.Червоне, Немирівського району, що теж є частиною коридору Go Highway, на який цього року Кабінет Міністрів України виділив 4 млрд грн. Глава Уряду оглянув одну ділянку – в 5 км.

«Сьогодні ми маємо абсолютно нову якість та підходи щодо будівництва та капітального ремонту доріг. Друга позиція – безпека дорожнього руху. Для нас є важливим завданням до 2020 року на третину зменшити травматизм і смертність на українських дорогах, ми маємо перестати втрачати життя українців тільки через те, що дороги не мають відповідних заходів безпеки. Саме тому ми понад два млрд. грн в цьому році спрямуємо на заходи з безпеки, щоб водії завжди пам’ятали про безпеку дорожнього руху», — зазначив Володимир Гройсман.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована