Цьогоріч у поминальні дні у Вінниці не буде безплатних автобусів до кладовищ

imgonline-com-ua-resize-g1lumlbniav3boh

У Вінниці мерія цьогоріч не буде влаштовувати безплатні підвезення людей на кладовища у поминальні дні.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив міський голова Сергій Моргунов.

За його словами, наразі точно не відомо, яким чином буде проходити в Україні відзначення Великодня та як влаштують відвідування кладовищ у поминальні дні. Відповідні рішення мають ухвалити на центральному рівні.

«Рішенням Уряду, а також рішенням обласної та міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, проведення масових заходів заборонено, але в державі поки ще не введений надзвичайний стан, і ми не можемо в повній мірі обмежувати пересування громадян. І, звичайно, заборонити об’єктивно мешканцям відвідувати в приватному порядку могили рідних та близьких ми теж не можемо. Але наголошую на тому, що від нас самих залежить безпека та здоров’я нас самих, а також наших рідних та близьких. Я переконаний в тому, якщо буде дуже велике скупчення або на Пасху, або в поминальні дні, це може спровокувати великих спалах захворювання на коронавірус у Вінниці. Тому звертаюся до всіх вінничан дуже уважно ставитися в такі дні до свого здоров’я, а також до того, з ким ми контактуємо. На центральному рівні будуть прийняті відповідні рішення щодо святкування безпосередньо Великодня і, в тому числі, всіх заходів, які передбачаються в поминальні дні. Єдине можу сказати, що ми не будемо організовувати безкоштовну доставку нашими автобусами на кладовища по місту Вінниці в поминальні дні», ‒ розповів мер.

 

Із  61 підтвердженого випадку коронавірусу на Вінниччині шість діагностовано у дітей: два у Вінниці, один у Чернівецькому районі та три в Гайсинському районі.