Цього року історичний фестиваль у Вінниці відбудеться у онла

121012798_781524822408138_5162543849502632524_o

Цьогорічний історичний фестиваль «Вінниця – столиця УНР» відбудеться в онлайн-форматі. Він триватиме з 14 жовтня по 1 листопада, і щопонеділка організатори планують анонсувати тижневі події, серед яких – презентація книжкових новинок, відкриттів та спілкування з дослідниками. У зв’язку з карантинними обмеженнями військово-історичну реконструкцію також не організовуватимуть.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці «Центру історії Вінниці».

«Друзі, вже гарною традицією стали поїздки «На Покрову до Вінниці!», адже саме у ці святкові дні відбувається щорічний фестиваль «Вінниця – Столиця УНР», який у 2020-му вимушено трансформується в online-форнмат.

Запрошуємо усіх прийняти участь у Історичному online-фестивалі «Вінниця  столиця УНР». Ми приготували для вас низку заходів, об’єднаних темою української мрії про Свободу Фестиваль триватиме з 14 жовтня по 1 листопада. Щопонеділка – анонси тижневих подій. Обіцяємо декілька книжкових новинок, захоплюючих бесід та відкриттів.

Також з прикрістю повідомляємо, що цьогоріч військово-історична реконструкція не відбудеться через існуючі карантинні обмеження. Ми планували ряд вуличних заходів звичного формату, однак гіркий досвід декількох скасованих фестивалів цього сезону переконав нас відкласти цей задум. Ми щиро вдячні реконструкторам з усіх куточків України, які ці 4 роки незмінно приїздили до нашої тимчасової столиці та створювали виняткову атмосферу Визвольних змагань на вулицях нашого міста. Впевнені, коли мине прихована загроза, ми зустрінемося у Вінниці знову!», – пишуть історики в своєму дописі.