Цієї осені до армії призвуть 650 вінничан

77aba3d9f9c9d5e6b9dee067d4230b6518604e0d

В Україні з 1 жовтня до 31 грудня триватиме осінній призов на строкову військову службу. На Вінниччині призову підлягають 650 осіб.

Як повідомляє Вінницька обласна державна адміністрація, про це розповіли під час брифінгу у Вінницькому обласному військовому комісаріаті.

Так, військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату полковник Олег Вінницький зазначив, що відповідно до розпорядження Кабміну від 23 вересня 2020 року № 1150-р «Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні — грудні 2020 року» з Вінниччини підлягає призову 650 осіб.

З них до Збройних Сил України – 310 осіб, Державної служби спеціального транспорту – 35 осіб, Національної Гвардії України – 285 осіб та Державної прикордонної служби України – 20 осіб.

Військовий комісар підкреслив, що призовники, які призвані на строкову військову службу, проходять службу тільки в місцях постійної дислокації військових частин, а участі в зоні об’єднаних сил (ООС) вони не беруть.

Начальник відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) – заступник військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату підполковник Роман Потерлевич роз’яснив особливості цього осіннього призову.

Цьогоріч, згідно із Законом «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України, на строкову військову службу підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, які до дня відправлення у військові частини не досягли 27-річного віку та не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.