Троє підлітків «отруїли» школу на Вінниччині

gaz

Зі школи евакуювали 500 дітей і вчителів, п’ять учнів у лікарні

Сьогодні в обідню пору зі школи у селищі Вороновиця Вінницької області евакуювали близько 500 учнів та вчителів зі школи № 1 через загрозу отруєння перцевим газом.

– Якраз була шкільна перерва. І троє хлопців розприскали газовий балончик у коридорі школи. Мені одразу ж подзвонив директор школи та розказав про це НП, — говорить Вороновицький селищний голова Олександр Ковінько. — Одразу викликали поліцію та швидку, а всіх школярів та викладачів вивели на вулицю. Варто сказати, що поліція приїхали моментально, і вже під час евакуації вони проводили слідчі дії та з’ясували, що до інциденту причетні троє старшокласників. Ті зізнались, що вони балончик знайшли на якійсь фермі. Мовляв, хотіли просто пожартувати.

Керівник відділу комунікації Нацполіції у Вінницькій області Анна Олійник підтверджує, що підозрюють трьох підлітків: одного 15-річного та двох 16-річних:

– Їм інкримінують хуліганство. Поки що йде досудове розслідування, і невідомо, чи був умисел у хлопців.

Дванадцять підлітків із симптомами отруєння завезли у Вінницьку дитячу обласну лікарню. У них сльозились очі, пекло в горлі, також скаржились на нудоту.

– Оглянули всіх, надали допомогу. П’ятьох відпустили додому зразу, за ними приїхали батьки. Ще двох батьки забрали, написавши відмову від госпіталізації. А п’ятьох залишили на ніч, щоб у них не було ніяких ускладнень. Скоріш за все, завтра їх випишуть, адже стан у дітей не важкий, — зазначає головний лікар Василь Паненко.

Троє старшокласників, яких підозрюють у хуліганстві, від розпилювання газу не постраждали.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована