Тростянецька громада, що на Вінниччині, облаштувала сучасний скеледром

695ceb353e3d58aeb9db2e58e6b806f5_preview_w440_h290

У Тростянецькій школі встановили сучасний скеледром. Його змонтували по-під саму стелю у спортивному залі закладу. 17 дітей з гуртка «Спортивний туризм» вже випробували його на собі. Проте навчитися вилазити на штучну скелю мають змогу усі охочі серед місцевої молоді.

Про це повідомляє офіційний сайт Тростянецької ОТГ.

«Скелелазінням у Тростянці почали займатись з 2018 року. До сьогоднішнього дня доводилось тренуватись в місті Ладижин. Але і в таких умовах, під чітким керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи, керівника гуртка «Спортивний туризм» Олени Самоєнко, юні відвідувачі гуртка вмудрялися займати призові місця в різноманітних змаганнях. Встановлення стінки для скелелазіння стало можливим завдяки виграному гранту, спонсорській підтримці», — зауважують в Тростянецькій ОТГ.

У Тростянецькому будинок дитячої творчості навчається 412 дітей. Крім «Спортивного туризму» відвідують ще 15 гуртків.

Скеледром — штучна споруда з зачіпками для рук та ніг, що зазвичай використовується для скелелазіння у закритому просторі, проте може бути встановлена й на вулиці. Початково скеледром був імітацією скель для тренувань у холодну погоду та коли не має можливості дістатися природних скель.