Триває голосування за проекти «Бюджету громадських ініціатив»

byudjet

Найбільше ідей запропонували цього разу школи і садочки

Із 1 по 10 жовтня вінничани можуть проголосувати за проекти, які були подані у рамках «Бюджету громадських ініціатив». На голосування загалом винесено 59 проектів, повідомив заступник Вінницького міського голови Владислав Скальський.
Свої ідеї вінничани подавали із 15 липня по 5 вересня. І цього разу найбільше проектів надійшло від шкіл.

— Загалом подано 97 проектів. Після опрацювання їх профільними комісіями до голосування допущено 59. До голосування не допустилися ті проекти, які суперечили чинному законодавству, а також якщо їх вартість понад 1 млн. грн., якщо передбачається створення додаткових комунальних підприємств чи закладів і якщо реалізація проекту має проводитися більше року, — розповів, зокрема, про критерії відбору заступник міського голови Владислав Скальський. — Найбільше — 22 проекти — подали школи, 13 — дитячі садочки.

 

Аби підтримати якусь із поданих ініціатив, вінничани матимуть час до 10 жовтня, саме на цю дату завершується голосування. Один містянин може проголосувати за два проекти: один великий і один малий.

Проголосувати можна двома шляхами: через Інтернет (у розділі «Персональний кабінет» на сайті Вінницької міської ради) і у будь-якому Прозорому офісі. Час голосування: із понеділка по п’ятницю, із 9.00 до 17.00.

— Вінничан, які голосують через Інтернет, мають звернути увагу на підбір пароля до свого акаунту. Він має містити мінімум одну цифру, одну велику і одну малу літеру. Тим, хто прийде голосувати до Прозорих офісів, потрібно обов’язково при собі мати паспорт, — пояснює Владислав Скальський.

 

Із проектами, які беруть участь у цьому голосуванні можна ознайомитися на сайті Вінницької міської ради у розділі «Бюджет громадських ініціатив».

Після завершення голосування, із 11 до 25 жовтня підраховуватимуть голоси, а 30 жовтня оголосять результати.

Зазначимо, що ці проекти-переможці реалізовуватимуться уже протягом 2017 року. Для цього планується виділити 6,5 млн. грн.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована