Тренер з Вінниці переміг на змаганнях бодібілдерів у Китаї 

bodibuilder

25 річний бодібілдер Адольфо Мабедо, який живе, навчається та тренується у Вінниці, переміг у змаганнях Xin Jian Classic Pro, що 17 вересня відбулися у Китаї. Окрім головного титулу атлет здобув право виступати на професійних чемпіонатах світу.

Адольфо приїхав до Вінниці близько 10 років тому на навчання. Здобував освіту у Вінницькому національному медичному університеті імені Миколи Пирогова за спеціальністю ортопед-травматолог. Родом спортсмен із Анголи.

Перемогу виборов у ваговій категорії понад 85 кілограм. Але найбільшим здобутком стало присвоєння pro-карти, яка надає право виступати на чемпіонатах професійного рівня, а не любительського.

Редакція сайту Vinbazar.com зустрілася з Мабедо в переддень його вильоту до Італії, де спортсмен прийме участь у чергових змаганнях.

— У Сан-Маріно відбудуться Olympia Amateur 2018. На них також розігруватимуть pro-карти. Якщо вдасться перемогти, то я отримаю право виступити на такому відомому конкурсі, як Mister Olympia. Він проходить у Лас-Вегасі. Це мрія для кожного культуриста, — говорить Мабедо.

Раніше хлопець ставав неодноразовим чемпіоном Вінницької області, України та різних регіонів. Працює спортсмен тренером у одному з вінницьких фітнес-центрів.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована