Торік на Вінниччині жодна людина не захворіла кором і дифтерією

vakcina

Медики вважають, — завдяки імунізації.

Протягом 2016 року на Вінниччині не було зафіксовано жодного випадку захворювання на кір та дифтерію. Про це повідомив обласний спеціаліст-епідеміолог Степан Томін.

 

– У 2016 році, завдяки імунізації, не було зафіксовано випадків захворюваності на кір, — сказав Томін. І додав, що також завдяки високому рівню вакцинації населення від дифтерії, на території області ця важка інфекційна хвороба не реєструється уже протягом 4-х останніх років.

У департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації запевнили, що наразі Вінниччина забезпечена усіма плановими вакцинами.

– Вакцини є в наявності відповідно до потреби, згідно календаря щеплень, від народження дитини до 26 років. Усі вони – хорошої якості, — зазначила головний спеціаліст департаменту Лариса Бевза.

 

Разом з тим у департаменті порахували, що 70-80% дітей Вінниччини до трирічного віку вакцинують з порушенням календаря щеплень. Відповідно до календаря профілактичних щеплень в Україні, затвердженого МОЗом у 2011 році, імунізація населення проводиться проти 10 інфекцій: дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту, туберкульозу, вірусного гепатиту В, кору, епідемічного паротиту, краснухи і Hib-інфекції.

Додамо, що з 24 квітня стартує  Український тиждень імунізації – 2017.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована