Терміново! Володимир Гройсман звернувся до народу. Стосується коронавірусу.

140763143_1414960288672881_4807574734701699540_n
Володимир Гройсман записав своє зверення до українців.
«Скільком із нас доводиться вже рік жити з цим відчуттям? Суміш безсилля перед невидимим вірусом і страху за життя і здоров’я своїх рідних і близьких. Батьків, дружин, чоловіків і наших дітей.
Коронавірусу абсолютно байдуже скільки років нашій рідній людині. Якої вона статі. За кого голосувала на виборах і скільки зробила за своє життя добрих справ. Ковід не обходить, що в нашій країні війна і захищати Україну зможе лише міцна і здорова армія.
«І ось що у нас з вами на вагах: на одній шальці життя з нестерпною тривогою, біль від втрат, загроза, яка висить над кожним з нас, над тими, кого ми любимо. На противагу цьому — шанс вберегти всіх нас. Це вакцина. Що має переважати? Вибір абсолютно очевидний. Вибір, який роблять всі прогресивні країни. І вибір, який маємо зробити і ми з вами,» — йдеться у відеозверненні.
snimok-ekrana-2021-04-27-v-09-38-05
«Технічна сторона вакцинації — безперечний обов’язок влади. Але практична реалізація — моральний обов’язок кожного з нас. Я закликаю об’єднатися всіх українських політиків — вам довіряють ваші виборці — підтримайте кампанію з вакцинації. Розвійте страхи людей перед щепленням.
І я звертаюсь до розумних, відповідальних українців. Зареєструйтесь в чергу на вакцину або звертайтесь до сімейних лікарів. Зробіть щеплення, щойно це буде можливо. Переконайте зробити це ваших рідних і близьких. Давайте берегти та поважати себе і тих, хто нас оточує — носіть маски, обов’язково зберігайте дистанцію, часто мийте руки. Іноді життя рятують не надзусилля.
І давайте разом зупинимо ковід!»
Відеозвернення розіщене на офіційній сторінці політика, з ним можна ознайомитись тут