Територія Національного парку «Кармелюкове Поділля» збільшиться майже на дві тисячі гектарів

1024px-natsionalnyj_pryrodnyj_park_-karmelyukove_podillya

Уряд дозволив національному природному парку «Кармелюкове Поділля» розробити проекти землеустрою на відведення додаткових земель у постійне користування.

Територія Нацпарку наразі збільшиться на 1,8 тисячі гектарів. Про це повідомляють на Урядовому порталі. Території збільшать за рахунок земель лісогосподарського призначення, які були у користуванні ДП «Чечельницьке лісове господарство». Вони розташовані у Гайсинському районі Вінницької області.

– Рішення Уряду надає змогу виконати Указ Президента про створення національного парку та передати йому землі у постійне користування. Найближчим часом Держлісагентство погодить передачу парку ще 14 тисяч гектарів земель, — вказано у повідомленні.

Національний природний парк «Кармелюкове Поділля» цінний унікальною природою Південного Поділля — віковими дубовими лісами.

 

 

 

Парк розташований на схилах Подільської височини на території Тростянецького та Чечельницького районів, на берегах річки Савранка, правій притоці Південного Бугу. Площа природно-заповідного фонду парку складає 20 203,4 га.