Сергій Моргунов: «Ми переносимо свято Дня міста – здоров’я громади важливіше»

eb0acaf53cf5808138576f6a518bc9d6

У Вінниці в 2020 році скасували святкування Дня міста, яке планували проводити три дні — 11,12 і 13 вересня. Свято проведуть, коли закінчиться епідемія коронавірусу.

Про це під час брифінгу 4 вересня повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«На кінець наступного тижня прогнозують ріст захворюваності (на коронавірус — ред.) в місті.

Шановні вінничани, ми планували на наступних вихідних святкувати День народження нашого міста. Щоб убезпечити вінничан, коли планували День міста святкові заходи, розпланували на три дні. Хотіли його зробити так, щоб не було скупчення в одній центральній частині міста, як робили завжди до того. А щоб по мікрорайонах всі вінничани могли з дотриманням санепідемічних правил відсвяткувати День міста. Але в зв’язку з ризиками, які можуть бути на наступному тижні щодо зростання захворюваності, я прийняв не просте рішення, але вважаю його правильним у цій ситуації – ми переносимо свято Дня міста.

«У зв’язку з ризиками ще більшого зростання захворюваності я прийняв непросте рішення, але вважаю його правильним в цій ситуації: ми переносимо свято Дня міста. Забезпечити в місті святковий настрій і додати позитиву людям – це добре, але здоров’я вінницької громади для мене і для нашої команди – важливіше.  Тому коли ми подолаємо епідемію –тоді і будемо святкувати. І це буде як і раніше масштабно, із запрошенням відомих колективів, з цікавими проектами для людей різного віку і різними вподобаннями», — сказав Сергій Моргунов.

Забезпечити в місті святковий настрій і додати позитиву людям – це добре, але здоров’я вінничан для мене і для нашої команди важливіше.

Коли ми подолаємо епідемію, будемо святкувати», — сказав Сергій Моргунов.

Всі проекти переносять в он-лайн.

Сергій Моргунов наголосив, що здоров’я вінничан важливіше, ніж створення святкового настрою. Він також попросив працівників департаментів Вінницької міської ради, які готуються до святкувань, з розумінням поставитись до ситуації й працювати над перенесенням заходів у онлайн-форм. За словами мера, масштабне святкування буде, коли ми подолаємо пандемію.

– А наразі, я хочу побажати нашій громаді стати ще сильнішою та згуртованішою, а місту – розвиватися і ставати ще кращим. Я з розумінням поставлюся до думки всіх вінничан: і тих, хто підтримає моє рішення про скасування свята, і тих, хто вважатиме, що воно надто обережне. Для мене важливий кожен вінничанин і його здоров’я, – сказав Сергій Моргунов.

Нагадаємо, цьогоріч день народження міста планували святкувати впродовж 3 днів 11-13 вересня, у різних куточках Вінниці. У центрі міста було заплановано лише дві локації – майдан Незалежності та Центральний парк. Всі інші заходи задля уникнення скупчення людей мали проходити по мікрорайонах: зокрема на Старому місті, Сабарові, Пирогово, Вишеньці, Поділлі, Замості та Тяжилові.