Священник родом з Вінниці розповів про медиків, які рятують поранених

Отець Олег Скнарь, настоятель храму військового шпиталю, народився та виріс у Вінниці. Священник, не порушуючи тайну сповіді, розповідає, що лікарі іноді плачуть, що не могли врятувати поранених бійців.

Про це отець Олег Скнар розповів АрміяInform.

«Під час спілкування з лікарями та медсестрами я роблю акцент на необхідність у роботі кожного медика уникати того стану, який ми називаємо «звичка». Дуже важливо, щоби лікування пацієнтів не перетворювалось на конвеєр, а переважало індивідуальне відношення до кожного хворого або пораненого. Коли ми починаємо звикати до якихось явищ, це деструктивно впливає на нашу особистість. З’являється байдужість, що дуже небезпечно для лікаря, вчителя та й будь-якого чиновника», — зазначив священник.

Він також повідомив, що через небайдужість персоналу «лікувальний процес у нас (в госпіталі, при якому працює храм) на голову вищий, ніж в цивільних лікарнях».

Насамкінець Олег Скнар додав:

«Можу свідчити, що лікарі під єпитрахиллю на сповіді інколи плачуть, що не змогли врятувати свого пацієнта».

Довідково:

У Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військово-медичний клінічний госпіталь» понад 50 лікувальних підрозділів, які забезпечують медичну допомогу військовослужбовцям, ветеранам, родинам військових та працівникам Збройних Сил. Також при госпіталі працює храм Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ, настоятелем якого ось уже 21 рік є отець Олег Скнарь.

content_00