Світло «Дерева Свободи» зворушує вінничан. Люди підходять вклонитись Героям

derevo_sv_v_1

Світло «Дерева Свободи» зворушує вінничан. Люди підходять вклонитись Героям. Фото
23 лютого у Вінниці встановили меморіал в пам’ять про Героїв Небесної Сотні – «Дерево Свободи», рівно за чотири роки, після того, як з цієї ж площі в останній путь проводжали загиблого на Майдані вінничанина Максима Шимка. Через чотири роки рідні загиблих Героїв на цьому ж майдані відкрили пам’ятний знак, вони згадували про зиму 2014-го, зиму, яка змінила їх життя і змінила всю країну.

Монумент являє собою бронзове дерево вишні висотою майже метрів, яке встановлено на карті України. 107 бронзових квітів, що падають додолу, символізують кожного Героя Небесної Сотні, який віддав своє життя за свободу і гідність українців. Вечері меморіал підсвічується. Кожна квітка, яка символізує Небесних воїнів, випромінює світло. Це світло привертає увагу та зворушує. Вінничани фотографуються та вклоняються загиблим Героям.

 

Як відомо, встановлення пам’ятника викликало супротив деяких людей. «Активісти» переконували, що на майдані Небесної Сотні повинно бути погруддя Кобзарю, та й сама композиція їм не подобалась, її навіть назвали «покручем».

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована