“Свата” Гройсмана підловили на мільйонних заробітках

groisman

Фальсифікація торгових марок “Алезан” та “Барс” у ветеринарній сфері виробництва та реалізації продукції належить наближеній особі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Виявилося, що підробки сертифікованих препаратів здійснювала фірма вінницького бізнесмена Олега Караванського, якого всі неофіційно називають “сватом” Гройсмана.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “След.net”.

 

Головне нелегальне виготовлення ветеринарних лікарських засобів ТМ “Алезан” здійснювалося у Шаргороді Вінницької області за адресою вул. Леніна, 272 В. У них був налаштований підпільний ринок збуту товару. Головними клієнтами контрабандних та фальсифікованих препаратів виявилися Одещина, Харківщина та Хмельниччина.

Оплата продукції проводилася на особисті банківські картки менеджерів фірми. Під час реалізації в одному ящику спеціально змішували і контрабандні, і фальсифіковані ліки. Офіційна бухгалтерія, звісно, не додавала шахрайські схеми до податкових звітів. Лабораторні дослідження офіційно підтвердили, що ветеринарні ліки ТМ “Алезан” та ТМ “Барс” є фальсифікацією ориганальної продукції.

Як раніше писала “Народна Правда”, з 12 препаратів, які українці купують найчастіше, лише 3 – мають доведену ефективність.

 

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 року № 1009 внесено зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року № 1303 “Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань”.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована