Сутички у Вінниці: «Нацдружини» пікетують обленерго. ВДЕО

omk

Акція протесту під стінами місцевого обленерго була анонсована на 16:00. Активісти “Національної дружини” як і раніше вимагають звільнення з посади генерального директора “Вінницяобленерго” Андрія Поліщука, а також вимагають у керівника обленерго вибачень перед вінничанами та складання мандату депутата обласної ради.

Активісти звинувачують Поліщука у “шантажуванні всього міста”, маючи на увазі нещодавнє відключення від електропостачання місцевого Водоканалу. Нагадаємо, що “Вінницяобленерго” повністю вимикав електрику водоканалу за борги, внаслідок чого на кілька годин вода зникла в усій Вінниці. Пізніше конфліктну ситуацію вдалося залагодити зокрема завдяки субвенціям, які надала міська влада Вінниці для Водоканалу, аби той зміг розрахуватися з частиною боргів.

Сьогодні ж “Нацдружини” під керівництвом Андрія Вербецького знову прийшли до “Вінницяобленерго” вимагати звільнення Поліщука. Окрім того активісти наголошували, що їм відомо про наміри організувати напад на Вербецького: з їхніх слів, за цим стоїть той самий Поліщук, який зараз нібито шукає виконавців такого нападу, за що він готовий заплатити 5 тисяч доларів.

Однак ще на підході до будівлі обленерго активістів намагалися перепинити представники поліції комунікації, які вказали протестувальникам на те, що будівля є приватною власністю. На це активісти відповіли, що хоч будівля і є приватним майном, сама земля, на якій вона розташована – є комунальною. Крім того, прямо за будівлею тече річка Південний Буг, а згідно із законодавством громадяни України мають право на безперешкодний доступ до води. Відтак протестувальники намагалися пройти через ворота, які ведуть на територію підприємства.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована