Судді повернули сільським радам Вінниччини землю

sud

На Вінниччині дві земельні ділянки загальною площею 4,8 га повернулись до власності сільських рад. Відповідні рішення ухвалили суди області за заявами органів прокуратури.

Так, Бершадською місцевою прокуратурою, вкотре, опрацьовано  питання щодо наявності підстав для захисту інтересів держави в особі органів місцевого самоврядування та визнання земельних ділянок (паїв), які залишились після смерті громадян відумерлою спадщиною чи безхазяйним майном.

Як наслідок, до Чечельницького районного суду скеровано заяву про визнання земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2 га безхазяйним майном. В іншому випадку, до Бершадського районного суду скеровано заяву в інтересах держави в особі однієї із сільських рад району про визнання земельної ділянки площею 2,8 га відумерлою спадщиною. Вказані заяви судами задоволено.

Відтак, після належного юридичного оформлення цих ділянок, сільські ради матимуть право самостійно розпоряджатись цими землями та передавати їх в оренду з метою наповнення місцевих бюджетів.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована