Суд віддав у власність держави річкову пристань у центрі Вінниці

pristan

Рішенням господарського суду Вінницької області задоволено позов заступника прокурора Вінницької області до одного з акціонерних товариств та визнано за державою, в особі Міністерства інфраструктури України, право власності на нежитлові об’єкти нерухомого майна Вінницької пристані, що знаходяться за адресою: м. Вінниця, вул. Миколи Оводова, 64. Ці об’єкти складаються з адміністративного будинку площею 891 кв. м та складу площею 31 кв. м. Зазначене рішення залишено без змін судами апеляційної та касаційної інстанцій.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

«Суд погодився з доводами прокуратури, що вказане державне майно передавалось акціонерному товариству лише в господарське відання, а не у власність, та про безпідставність реєстрації за товариством права приватної власності.

Винесене за позовом прокуратури рішення суду у вересні виконано реально та за державою в особі Міністерства інфраструктури України зареєстровано право власності на об’єкти нерухомості в центрі м. Вінниці вартістю 8,7 млн гривень», — зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, Вінниця планувала забрати у комунальну власність річковий порт, що знаходиться за адресою вул. Миколи Оводова, 64 та плавзасоби. Йдеться про теплоходи «Микола Пирогов», «Ляля Ратушна», баржі і земснаряд. Сьогодні вони повернуті з приватної у державну власність.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована