Суд оштрафував сапера, який виніс із калинівського арсеналу 5 кг кольорового металу

mina

Командир інженерно-саперного відділення намагався винести у рюкзаку воронки від 122-мм снарядів

Сапера, який працював на території військової частини А1119 та ліквідовував наслідки вибухів, суд оштрафував на майже 2,5 тис грн. Про це інформує Depo.Вінниця із посиланням на постанову Калинівського районного суду Вінницької області.

 

Адміністративний протокол на молодшого сержанта склали військовослужбовці Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку за частиною 2 статті 172-15 КУпАП «Недбале ставлення до військової служби». Він перебував на посаді командира 1-го інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу охорони роти охорони.

На калинівському арсеналі він працював з метою ліквідації наслідків пожежі та для виконання завдань з очищення території від вибухонебезпечних предметів.

«1 грудня 2017 року близько 15:00 добовим нарядом в/ч А1119 м. Калинівка, спільно з посадовими особами ВСП, затримано військовослужбовця військової служби за контрактом, який намагався вивезти в особистому рюкзаку кольоровий метал (пошкоджені вогнем воронки від кумулятивних 125 мм снарядів, загальною вагою 5 кг) з адміністративно-господарської території військової частини, чим допустив недбале ставлення до військової служби», — йдеться у постанові суду.

 

Суд визнав винним військовослужбовця у недбалому ставленні до військової служби та оштрафував його на 145 неоподатковуваних мінімумів – 2465 грн. Крім того, військовослужбовець має сплатити 320 грн судового збору.

Нагадаємо, за службову недбалість суд оштрафував завідуючу сховищами калинівського арсеналу.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована