Субсидії готівкою: як вінничанам отримати кошти на оплату комірного

subsidii

З 1 березня вінничани та решта українців отримуватимуть субсидії готівкою. Редакція сайту Vinbazar.com дізналась відповіді на популярні питання — «Хто матиме таку субсидію?» та «Як її отримати?». Про це розповіли сьогодні, 19 лютого, на прес-конференції у міській раді.

Виплата субсидій готівкою буде здійснюватись разом із пенсією або ж заробітною платою на картку «Ощадбанку». Якщо субсидіант отримує пенсію через «Укрпошту», готівка на сплату комунальних також видаватиметься у відділенні цієї пошти, або ж листоношею.

Право отримувати субсидію «живими» грішми мають усі ті, хто користується нею з початку опалювального сезону. Тобто, якщо ви оформили субсидію в жовтні-листопаді, то вже з 1 березня вона надаватиметься в готівковій формі. Середній розмір такої виплати складатиме 1300 гривень.

«Основне, що субсидіант сьогодні має розуміти — це те, що кошти будуть надходити готівкою. Той, хто є пенсіонером — отримає їх через картковий рахунок в банках. Спочатку прийде пенсія, а наступним платежем субсидія. Знявши цю готівку, пенсіонер далі самостійно йде і розраховується за комунальними платежами. Якщо ж людина отримує пенсію через відділення Укрпошти, так саме листоноша принесе пенсію та субсидію в домівку,» — пояснює заступник міського голови Галина Якубович.

З приводу людей, які не є пенсіонерами, їм потрібно звернутись в «Ощадбанк» після 11 березня. Саме з цього дня та протягом місяця проводитиметься видача готівкових коштів для оплати комунальних платежів. Після цього, субсидіанту оформляють картковий рахунок, на який надалі надходитиме субсидія.

Що стосується переваг такої форми виплати субсидій, у міськраді зазначають, що подібна система заохотить вінничан економити воду, електроенергію та газ. Все тому, що платіж, який отримають субсидіанти, залишатиметься у людей на руках. Ще однією перевагою такого способу виплат вважають можливість самостійно вирішувати, як розділяти платіж.

«Вінничани зможуть самостійно вирішувати, куди їм використовувати ці кошти. Можливо в цьому місяці потрібно більше сплатити за газ, аніж за світло, чи воду. Окрім того, незалежно від того, скільки комунальних послуг було використано — платіж матиме стандартний розмір, який дорівнюватиме нарахованій субсидії, » — додає пані Галина.

Окрім того, вінничан попереджують, що вже після 4-х разової несплати за комунальними платежами, вони втрачають можливість мати субсидії.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована