Студентка ВНТУ перемогла в міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки

imgonline-com-ua-resize-n5qsyuqvgnn

Напередодні Новорічних свят у Женеві відбувся міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки International Competition «Festolymp» — The Official International Competitions  In Europe. Участь у конкурсі взяла студентка 3-го курсу факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ Юлія Цвєткова.

Про це повідомляє прес-центр Вінницького національного технічного університету.

Юлія Цвєткова навчається на кафедрі комп’ютерних наук. Вона активістка студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, що функціонує при кафедрі програмного забезпечення ВНТУ, є лектором гуртка з 2D-графіки у студії.

Свою роботу, присвячену розвитку сучасних ІТ-технологій, вінничанка виконала в 2D-графіці. Журі конкурсу – The Standing European Сommittee on Culture, Science and Education of the Legislative Assembly of Euro Media Star Group – високо оцінило творчість студентки:  Юлія Цвєткова здобула на конкурсі 1 місце!, — повідомляє прес-центр ВНТУ.

Міжнародний конкурс «International Competition «Kingdom Art Stars» (The Official International Competitionsin Europe), який проходив у Великобританії, зібрав чимало віртуозів комп’ютерної графіки.

До речі, торік Софія Мошенська вже привозила «срібло» аналогічного Міжнародного конкурсу «International Competition «Spain Star Production», що проходив у Мадриді (Іспанія).