Стратегія «Вінниця-2030» матиме 5 ключових візій

mer

Гасло концепції – місто, де хочеться залишитися

Концепція інтегрованого розвитку Вінниці до 2030 року матиме п’ять ключових візій. Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.Вінниця.

За словами мера, результат дворічної копіткої роботи представників громадськості, експертів та муніципалітету, – проект Концепції Інтегрованого розвитку Вінниці до 2030 року, – готовий для широкого громадського обговорення. Нова концепція буде мати спільні риси зі стратегією Вінниця-2020.

«…як і в Стратегії «Вінниця-2020″, в результаті роботи над Концепцією визначено 5 ключових візій, які майже стовідсотково відповідають пріоритетам діючої Стратегії розвитку міста. Зокрема, це місто сильної громади; комфортне, культурне та соціально відповідальне місто; конкурентоспроможне українське місто на мапі Східної Європи; екологічне і зелене місто над річкою Південний Буг; місто сталої міської мобільності; місто збалансованого просторового розвитку», – зазначив Моргунов.

Голова додав, що над розробкою проекту Концепції інтегрованого розвитку Вінниці до 2030 року працювали десятки людей – вітчизняних та закордонних фахівців. Серед міжнародних партнерів особливу допомогу надали Уряди Німеччини та Швейцарії та урядова компанія GIZ.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована