Старшокласників Вінниці запрошують долучитись до онлайн-гри «UCHange LIVE: Вінниця»

04
11 вересня учні шкіл міста Вінниці зможуть взяти участь в інтерактивній онлайн-грі «UCHange LIVE: Вінниця», яка проводиться за методикою Ради Європи CivicLab.
Гра проводиться в рамках реалізації проекту «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» в партнерстві з Департаментом освіти Вінницької міської ради, ГС «Київська громадська платформа неурядових організацій» та ГО «Форум розвитку громадянського суспільства».
Гра передбачає, що учасники та учасниці шляхом повного занурення у реальний світ міського життя на власних проєктах (проблемах, ідеях) змоделюють весь процес вироблення, прийняття рішень та їх реалізації в житті, використовуючи можливості співпраці з міською владою та наявні інструменти громадської участі.
Учать у грі можуть взяти учні 9, 10 або 11 класів. Для цього необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/WZKmvs5Ti6Xsgm6X7. Кількість місць  обмежена. Гра проводиться в рамках реалізації проекту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні»