Стан Павлика – хлопчика з covid-19, за життя якого борються у Могилів-Подільському – трохи покращився

hlopchik

Про незначні, але все ж таки позитивні зміни на краще у стані дворічного Павлика з села Борівки Чернівецького району, за життя якого вже не перший день борються медики з Могилів-Подільської лікарні, розповів у Фейсбук народний депутат Геннадій Вацак.

“Стан Павлика покращується. Повільно, проте з незначною динамікою на позитив. Температура тримається в межах 37-37,5 (а не 40,як раніше!), покращилися і показники загального клінічного аналізу крові”, – пише депутат.

Він також інформує про численні пожертви, які люди надсилають на лякування хлопчика.

“Загалом на картку для Павлика надійшло від небайдужих людей 6900 гривень; 2200 грн. безпосередньо передано працівникам інфекційного відділення. За благодійні пожертви по потребі було придбано медикаменти (всі чеки знаходяться у відділенні), засоби по догляду (серветки,паперові рушнички, присипки тощо), суміші для харчування. На 5 тисяч гривень замовлено лікарських препаратів”, – читамо у дописі депутата.

Він додає, що медики дуже вдячні за кожну копійку, але їм надто клопітно займатися фінансовими питаннями, це дещо відволікає їх від головних своїх функціональних завдань.

“Тому й прийнято рішення заблокувати картку. Поки коштів вистачає на поточні потреби. Вдячний усім, хто відгукнувся за покликом свого доброго серця”, – пише Геннадій Вацак.

Нагадаємо, хлопчику з covid-19, за життя якого борються у Могилів-Подільському, стало дещо краще.