Стало відомо коли у Вінниці на вулиці Покришкіна з’явиться каналізація

5e159f3aceed7

Вінницька міська рада відповіла на петицію, в якій громадяни просили провести каналізацію на вулиці Покришкіна, щоб нечистоти на зливали до озера. У мерії зазначають, здійснити роботи можна тільки на умовах співфінансування з власниками приватних будинків.

Для цього мешканцям потрібно провести збори, на яких визначити, скільки осіб хочуть підключити централізоване водопостачання. А також – сформувати ініціативну групу для комунікації з «Вінницяоблводоканалом».

«Програмою економічного і соціального розвитку міста на 2020 рік, передбачено дольову участь виконкому (70% вартості будівництва) у будівництві вуличних мереж водопроводу та каналізації для приватного сектору міста, за умови надання мешканцями проектно-кошторисної документації на будівництво з позитивним висновком державної експертизи та їх готовності фінансувати першу чергу будівництва, не менше як на 30% проектної вартості.

Для можливості опрацювання питання будівництва на умовах дольової участі виконкому у фінансуванні, необхідно мешканцям провести збори, визначитися з кількістю власників, бажаючих підключити свої будинки до централізованого водопостачання, на зборах вибрати ініціативну групу, яка буде уповноважена від імені мешканців вирішувати питання будівництва, замовити в КП «Вінницяоблводоканал» технічні умови на проектування та виготовити проектно-кошторисну документацію.

При наявності проектної документації з позитивним висновком державної експертизи, департаментом міського господарства буде розглянуто питання щодо будівництва вуличної мережі каналізації для приватних будинків вул. Покришкіна на умовах дольової участі, за рахунок бюджету розвитку міста наступних років», — йдеться у відповіді на петицію.

Раніше ми писали, що вінничани просять прокласти каналізаційну трубу вздовж вул. Покришкіна та очистити озеро від сміття.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована