Стало відомо, хто виступить на відкритті нового сезону фонтану «Рошен»

fontan

Вже 20 квітня у Вінниці відбудеться грандіозне відкриття світломузичного фонтану Roshen. Новий сезон відкриватимуть гурти Kozak System, Фома & Мандри, ТіК, а також Тарас Чубай та “Плач Єремії”, Марія Бурмака та Тарас Петриненко.

Про це повідомили у прес-службі Фонду Порошенка. Концертна програма під назвою “Ми – Україна!” розпочнеться о 19:00. Про дату його відкриття та графік роботи фонтану стало відомо ще 1 квітня.

Зазначимо, що минулого року фонтан запрацював 21 квітня. Тоді перед вінничанами зіграли “The Hardkiss” та “Антитіла”, а почесними гостями тоді стала перша леді України, дружина Президента Порошенка – Марина Порошенко та її син, народний депутат Олексій Порошенко.

Унікальність цього проекту Roshen полягає в тому, що фонтан використовує воду “живої” ріки. Для встановлення фонтана були проведені роботи з розчищення русла річки Південний Буг. Використання “технології зимівлі” стало ще однією особливістю проекту: в зимовий період конструкція фонтана занурюється під лід, на дно річки Південний Буг.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована