Спортсмени з Вінниччини перемогли у міжнародному футбольному турнірі для осіб з інвалідністю

pobeda

Футболісти не програли жодного матчу на шляху до фіналу.

Футбольна команда зі «Стрижавського дитячого будинку-інтернату» здобула перемогу у фіналі Міжнародної Футбольної Ліги для осіб з інвалідністю Seni Cup 2018, що тривав протягом 3 – 5 липня у м. Торунь (Республіка Польща) Як повідомляє Вінницька ОДА, у фінальних змаганнях міжнародного рівня взяли участь команди з 12-ти європейських країн.

За словами директора «Стрижавського дитячого будинку-інтернату» Василя Ліцького, спортсмени не програли жодного матчу на шляху до фіналу та посіли почесне перше місце. Тренером команди-переможця міжнародного рівня є Олександр Володимирович Колос.

Спортсмени пройшли нелегкий і тривалий шлях у боротьбі за перемогу в міжнародних змаганнях, адже команда також здобула 1 місце за результатами Всеукраїнського відбіркового турніру «Міжнародної футбольної ліги SENI CUP 2018», який відбувся 24 – 25 травня у м. Києві на спортивній базі «Святошин». Ще починаючи з 2004 року ТОВ «БЕЛЛА – ТРЕЙД» за сприяння Міністерства соціальної політики України та Посольства Республіки Польща в Україні щорічно організовує футбольний турнір для осіб з інвалідністю, які проживають в установах системи соціального захисту населення. Цьогоріч на футбольний турнір ТОВ «БЕЛЛА – ТРЕЙД» було запрошено 12 футбольних команд з числа вихованців та підопічних дитячих та психоневрологічних будинків-інтернатів.

Також у травні цього року вихованці «Стрижавського дитячого будинку-інтернату» здобули перемогу у Всеукраїнському турнірі з футболу СОУ (Спеціальної Олімпіади України), що відбувся у м. Луцьк.

У честь перемоги у міжнародних змаганнях голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій вручив ключі від нового транспортного засобу, який слугуватиме для перевезення вихованців закладу, а також передав святковий торт, футбольні м’ячі, картину із зображенням команди-переможця.