Солом’янський райсуд Києва арештував підозрюваного вінницького прокурора та двох його пособників

zaderjali

До прокурора застосували цілодобовий домашній арешт, до пособників — нічний

Сьогодні, 13 квітня, Солом’янський районний суд міста Києва розглянув клопотання детективів НАБУ та прокурорів САП щодо застосування міри запобіжного заходу до підозрюваного у зловживанні впливом заступника прокурора Вінниччини Олександра Попеско. Запобіжні заходи обрали також і посередникам у вказаному кримінальному провадженні. Про це кореспондентці Depo.Вінниця повідомили у прес-службі Солом’янського райсуду Києва.

«За результатами розгляду було прийнято рішення щодо застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту строком до 10 червня 2018 року включно, заборонити йому залишати місце проживання без дозволу детектива, прокурора або суду цілодобово», — прокоментувала прес-секретар Солом’янського районного суду Києва Яна Квітченко.

На підозрюваного також покладено низку обов’язків: прибувати до детектива, прокурора, суду за кожним викликом, утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваноми у кримінальному провадженні, здати на зберігання до органів державної влади паспорт, закордонний паспорт тощо.

Щодо двох пособників прокурора, нині у столичному суді розглянули клопотання щодо застосування до них також домашнього арешту.

«Клопотання задовольнили частково. Застосовано нічний домашній арешт (з 23:00 до 6 ранку) строком на 2 місяці. На них також покладено низку обов’язків», — прокоментувала речниця суду.

Нагадаємо, що силовики затримали заступника прокурора Вінницької області Олександра Попеско 10 квітня. Правоохоронці затримали фігуранта справи та двох посередників за місцями їх проживання після отримання всієї суми хабара.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована