Вінницькому тролейбусу виповнюється 57 років

imgonline-com-ua-resize-bksmgbicttoiln1h

Сьогодні, 18 лютого, у Вінниці на маршрут вийде ретро-тролейбус ЗіУ-5. Такими тролейбусами вінничани їздили з 1960-х по 1980-ті роки.

Про це повідомили у Вінницькому трамваї.

Як повідомляється на транспортному сайті міста «Вінницький трамвай», о 10-тій ретро-транспорт розпочне курсувати маршрутом Водоканал – Лугова, об 11-тій Лугова — Вишенька о 12:00 Вишенька – Вокзал і вже о 12-40 поїде в депо. Тролейбус рухатиметься в режимі пасажирського руху на маршруті, зупиняючись на усіх зупинках. Посадка у нього здійснюватиметься за наявності захисних масок. Кількість пасажирів обмежуватиметься кількістю вільних сидячих місць.

Щодо тролейбуса, то його працівники Транспортної компанії за підтримки міської влади відновили лише за декілька місяців з кузова, що його було знайденого активістами у дворі одного з будинків міста. Тролейбус великої місткості для внутрішньоміських пасажирських перевезень випускали на заводі ім. Урицького в м. Енгельсі Саратовської області. Машин різних модифікацій було випущено понад 16 тисяч одиниць. Такими тролейбусами вінничани їздили з 60-х по 80-ті роки. У Вінниці більше 20-ти таких тролейбусів були основою транспортного парку.

Розклад руху тролейбуса:

10:00 Водоканал – Лугова

11:00 Лугова – Вишенька

12:00 Вишенька – Вокзал

12:40 В депо

Тролейбус буде рухатись в режимі пасажирського руху на маршруті, зупиняючись на усіх зупинках. Посадка за наявності захистних масок. Кількість пасажирів буде обмежуватись кількістю вільних сидячих місць.