Сьогодні під приміщення Вінницької ОДА вийдуть незгодні щодо спільного з бойовиками інспектування української території

5f59e5febbd1c

У Вінниці сьогодні, 10 вересня, відбудеться вже друга акція протесту проти спільного з бойовиками інспектування української території.

Вранці 10 вересня подібна акція відбулася під стінами Вінницької облдержадміністрації, а ввечері на тому ж місці інша акція відбудеться о 17:50.

“Зважаючи на певні особливості працівників Офісу Президента та їхніх керівників, це “спільне інспектування” може бути процесом інспектування позицій українськими представниками разом із представниками ОБСЄ, але ніяк не менша вірогідність “спільного інспектування” разом із бойовиками терористичних проросійських організацій “ДНР” та “ЛНР”. І це межа, яку не можна перетинати” –  зазначають організатори на сторінці події у Фейсбук.

Зазначимо, що акції анонсують і в інших містах України. Зокрема у Києві о 19:00 анонсовані відразу дві акції: її учасники мають намір йти до резиденції президента Зеленського в Конча Заспі, де мешкає очільник держави.

Нагадаємо, ввечері 9 вересня стало відомо про узгоджене з українською стороною рішення про спільне з проросійськими бойовиками патрулювання української території в районі селища Шуми. Таке рішення було ухвалено на Тристоронній контактній групі, в якій займаються врегулюванням конфлікту на Донбасі.

Пізніше на сайті президента України з’явилося повідомлення, що інспектування буде відбуватися за участі ОБСЄ, але також в супроводі “представників сторін”. Окрім того, в повідомленні на сайті президента вказувалося, що в інспектуванні буде “обмежений прояв присутності бойовиків”.