Категорії: Життя , Події

Сьогодні на Вінниччині РАЦС працюватиме до опівночі

5e43b30497f4c

На Вінниччині сьогодні можна зареєструвати шлюб або подати заяву про його реєстрацію до півночі. Мінюст визначив два відділи державної реєстрації актів цивільного стану у Вінницькй області, де «Кохання буде поза часом».

«В День Святого Валентина відбудеться проведення заходу «Кохання поза часом». У Валентинів день всі закохані, навіть вночі, зможуть подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану заяву про державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати шлюб, якщо він призначений у вищевказаний день», — кажуть реєстратори.

Тож, якщо ви не підготували подарунку коханій людині, можете зробити пропозицію руки та сердця і попрямувати до найближчого «рагсу».

До Вінницького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький), який знаходиться у Вінниці по вулиці Замостянська, 26, та Калинівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький), який знаходиться за адресою: м. Калинівка, вул. Вадима Нестерчука, 22.

Уточнення — потрібен попередній запис…

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована