Смерть тракториста на Вінниччині визнали не пов’язаною з виробництвом

traktor

8 вересня 2017 року у майстерні ТОВ «Агро-Астра» (с. Рачки Немирівського району), під час виконання ремонтних робіт трактора ДТ-75 (заміна гідравлічного насоса НШ-32), тракторист К., 1959 р.н., несподівано знепритомнів. Завідуючий майстернею почав надавати першу медичну допомогу. Лікарі викликаної швидкої допомоги констатували смерть потерпілого.

Згідно з лікарським свідоцтвом про смерть Немирівского міжрайонного відділення Вінницького обласного бюро судмедекспертизи, смерть настала внаслідок гострої вінцевої недостатності, хронічної ішемічної хвороби серця.

У зв’язку з тим, що смерть К. настала внаслідок загального захворювання, потерпілий пройшов медогляд в установленому порядку і був визнаний придатним до роботи за професією тракториста, при цьому небезпечних чи шкідливих факторівна робочому місці потерпілого не встановлено, даний нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч із дружиною потерпілого, роз’яснили її права відповідно до діючого законодавства.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована