«Скорботного Янгола» встановили на місці загибелі Кості Могилка та його екіпажу

yangol

– Дорослі та малі патріоти України під Слов’янськом, біля села Пришиб, де 4 роки тому збили літак Ан-30б вінницького пілота Костянтина Могилка, запустили в небо повітряних зміїв…

На кошти місцевих підприємців біля уламків літака встановили пам’ятний знак «Скорботний янгол», — розповіли волонтери зі Слов’янська. — Так місцеві проукраїнські жителі вшанували загиблих у червні 2014-го чотирьох військових льотчиків і командира екіпажу Героя України Костянтина Могилка.

 

– Це був абсолютно мирний літак, який підбили над Слов‘янськом, і він міг впасти на будинки. Але пілоти зробили все можливе, щоб дотягти палаючу машину до цієї висоти і зберегти невинні життя… Їм це вдалось ціною власних життів! – зазначив біля пам’ятного «Янгола» Олександр Голодюк, заступник командувача ОС. – А бойові побратими загиблих пілотів сьогодні над місцем їхньої загибелі зробили в небі коло останньої шани екіпажу Могилка… Слава Героям!

А двоюрідний брат Героя України і випускника 23-ї Вінницької школи Владислав Рой додав:

– 6-го червня біля могили Кості в Пироговому зберуться лише рідні та близькі люди, щоб пом’янути хлопців у цей скорботний для всієї Вінниці та України день… Спочивай, братику! — зазначив Влад. — Помолімось за Костю і його екіпаж ескадрильї «Блакитна стежа» — оператора Сергія Камінського, борттехніка Павла Дришлюка, механіка Олексія Потапенка і радиста Володимира Момота, що свідомо пішли на самопожертву чотири роки тому в небі над Слов’янськом… Вони знали про смертельну небезпеку, втрачали дорогоцінні секунди, коли ще можливо було врятуватися, але відвели літак від міста… Дякуємо за цей подвиг!

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована