Скальський пророкує вінницькому аеропорту «лоукостове» майбутнє

eebac2774aede4f393845bc25588cd9c-wide-big

Вінницький аеропорт має всі шанси стати «лоукостовим» аеропортом Центрального регіону. Так вважає голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський, передає пресслужба Вінницької ОДА.

Голова Вінницької ОДА переконаний, що аеропорт має не лише пасажирський, а й логістичний потенціал

Як повідомив голова ОДА, визначено генерального підрядника, і всі учасники торгів визнали, що це справжній приклад чесного тендеру.

За його словами, вінницький авіаційний вузол має свою стратегію. Він може відрізнятися від інших аеропортів в Україні. Це військово-цивільний аеропорт, центр базування штабу військово-повітряних сил України. На думку Скальського, це – нові можливості області в контексті створення лоукостового аеропорту для Центрального регіону, адже в радіусі охоплення аеропорту, а це 200 км, проживає близько п‘яти мільйонів людей, які потенційно можуть стати його клієнтами. Крім того, за словами Скальського, в аеропорту є серйозний логістичний потенціал.

«Вінниччина має найвищий коефіцієнт транзитивності в Україні, через нашу область проходять найбільші вантажопотоки. Реалізація майбутнього наповнення наших індустріальних парків також безпосередньо залежить від існування тут міжнародного аеропорту.  Тому аеропорт для мене завжди був і залишається проєктом номер один», — наголосив Скальський.

bikjcnqmcekbyof8ehojlcxfm5i5ge3egkzisrif