Скальський: попри карантин, посівна кампанія на Вінниччині відбуватиметься за планом

скальский

Агропромисловий комплекс є одним із пріоритетних напрямків економіки Вінниччини в умовах карантину. Посівна кампанія у Вінницькій області відбуватиметься за планом. 

Про це сьогодні повідомив голова Вінницької ОДА Владислав Скальський на щоденному брифінгу стосовно ситуації з коронавірусом.

 

Питання посівної ми винесли на рівень державного значення, працюючи над цим спільно з Міністерством розвитку торгівлі та сільського господарства. Посівна компанія відбуватиметься за планом – зазначив Скальський.

Він додав, що роботодавцям, які працюють у цій сфері, потрібно забезпечити своїх працівників засобами індивідуального та колективного захисту, а також дотримуватись інструкції щодо дезінфекції під час будь-якого сільськогосподарського процесу.

Рекомендації щодо дезінфекції під час посівної наразі розробляє Міністерство розвитку торгівлі та сільського господарства спільно з МОЗ. Крім цього, вже готовий проект рішення з розпорядженням, аби надати можливість працювати спеціалізованим насіннєвим магазинам області.

Скальський додав, що станом на 10:00 24 березня в Україні 84 хворих на COVID-19 – за добу кількість збільшилась на 11 інфікованих. Коронавірус виявили у Дніпропетровській (2 випадки), Донецькій (1), Чернівецькій (25, з них 1 летальний), Київській (15 випадків, з них 10 протягом останньої доби), Житомирській (2 випадки, з них 1 летальний), Івано-Франківській (5 випадків, 1 з них летальний), Львівській (2), Тернопільській (2), Черкаській (1) та місті Києві (29 випадків). Один пацієнт одужав і вже виписаний з лікарні.

У Вінницькій області жодного випадку захворювання на коронавірус не виявили