Сім громадських організацій Вінниці приєднались до мережі «Місто змістів»

5

У хабі відбулися чергові загальні збори громадської спілки Мережа ОГС «Місто змістів». Громадські організації-учасники, які щороку збираються в стінах хабу, проголосували та обрали керівні органи Мережі, а також прозвітували за пророблену роботу в 2020.

Так, до громадської спілки приєдналося сім нових вінницьких організацій: «Центр сприяння розвитку жіночої активності «Легко»,  ГО «Велоактив Вінниці» («VINCYCLE»),  ГО «ЕКОЛОГІЧНА ПЛАТФОРМА ДІЛИ», ГО «ІНГРІВ», ГО «МО «ПЛАЙ», ГО «Діа-діти» та міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО ООС членам їх сімей та сім’ям загиблих. Тепер до громадської спілки «Мережа ОГС «Місто змістів» входять 45 громадських організацій.

«Сьогодні ми вітаємо Мережу і нову Координаційну раду та дякуємо попередньому складу координаційної ради за величезну підтримку. Також, у мене є для усіх вас два важливі повідомлення. Хочу нагадати, що ми збираємо робочу групу, яка разом із нами в майбутньому працюватиме над розробкою Стратегії партнерства між організаціями громадянського суспільства та Вінницькою міською радою. Тому, щоб увійти до її складу, просимо зареєструватися. Ще цього року у Вінниці відбудеться конкурс з визначення соціально-культурних проєктів, розроблених ІГС, для реалізації яких буде надаватися фінансова підтримка з бюджету Вінницької міської територіальної громади», — наголосила директорка КП«Інституту розвитку міст» Валентина Ткачук,

Також, під час засідання обрали новий склад Координаційної Ради п’ятої каденції та голову Мережі. До складу увійшли: Бондар Оксана, Горошинська Олена, Кравчина Вікторія, Леванчук Марія, Пустовіт Світлана, Сегеда Галина, Венславовська Олександра, Яківчук Сергій та Чорненька Вікторія. Головою Мережі обрали Галину Сегеду, а Сергія Яківчука — заступником.

Нагадаємо, що громадська спілка «Мережа організацій громадянського суспільства «Місто змістів» була створена у 2018 році. ОГС «Місто змістів» діє 4 роки, і за цей час до неї приєдналося 45 громадських організації, кілька організацій вийшли з Мережі.

«Ми маємо налагоджену взаємодію між організаціями громадянського суспільства та бажання розвивати співпрацю», — відзначають у мережі «Місто змістів».