Школа № 26 — тепер із новим спортивним комплексом

shkola-26

У вінницькій школі №26 за кошти інвестора збудували сучасний спортивний комплекс. Діти можуть грати у футбол, баскетбол і волейбол на нових спортивних полях. За кошти міськради поряд встановили дитячий ігровий майданчик і відремонтували санвузли.

— Раніше тут, де зараз спорткомплекс, були гаражі 1963 року, які ніким не використовувалися. Тепер тут маємо поле за розмірами футзалу, два стандартних поля — баскетбольне і волейбольне за всіма олімпійськими вимогали. Для нас було великою проблемою те, що ми маємо 53 класи і два спортивних зали. Кожного дня навантаження на ці зали були — 31 урок фізкультури, — каже директор школи №26 Віталій Козаченко.

 

Зі слів Віталія Козаченка, старі споруди прибирали своїми силами, витратили на це чотири дні. На ніч спорткомплекс закриватимуть, охоронятиме його система відеоспостереження.

Інвестором спортивного комплексу стала будівельна компанії «Авалон-5», яка неподалік споруджує житловий комплекс.

— Передбачаємо, що діти наших майбутніх мешканців будуть ходити у цю школу, тому завчасно піклуємось про них, щоб вони вчилися і гарно проводили час у доброякісних умовах, — розповіла представник інвестора Наталія Каправа.
Міський голова Сергій Моргунов зазначив, що цього року за кошти інвестора був також спорудили спортивний комплекс у школі №10. А у школах №1 і №12 побудували спортивні поля за кошти міського бюджету.

 

— Варто зазначити, що цього року на освіту у місті Вінниці направлено 45 мільйонів капітальних видатків. Якщо питання фінансової децентралізації буде так і далі продовжуватися, то нам вдасться на наступні роки зробити ще більше, — додав Сергій Моргунов.

Варто відзначити, що минулого року біля школи № 26 облаштували тренажерний майданчик, а цього року облаштували ще й парковку для авто.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована