Щоб підвищити якість проведення уроків онлайн, міська рада виділила додаткові кошти на купівлю комп’ютерів та ноутбуків для шкіл

imgonline-com-ua-resize-99ueui9aezufa

4 грудня під час сесії міської ради депутати проголосували за виділення додаткових коштів на придбання комп’ютерної техніки для шкіл. Вона необхідна для організації дистанційного навчання під час карантину на належному рівні. Планують закупити 200 ноутбуків та 60 настільних комп’ютерів, щоб вчителі за допомогою цього обладнання могли проводити онлайн-уроки у кожному з класів.

Епідемія коронавірусу внесла корективи у різні сфери життя, в тому числі й у освітній процес. Вчителі терміново вдосконалювали свої навики володіння цифровими інструментами, інформаційно-комунікативними технологіями, новими педагогічними підходами та методиками. Вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх: вчителів, учнів та батьків.

В умовах дистанційного навчання взаємодія між усіма учасниками освітнього процесу – адміністрацією школи, вчителями, учнями і батьками – набуває особливої важливості. Для цього, насамперед, потрібно належне технічне забезпечення такої форми освітнього процесу.

За дорученням міського голови Сергія Моргунова було проведено моніторинг потреби у комп’ютерній техніці для закладів загальної середньої освіти, щоб організувати дистанційне навчання на належному рівні. Наразі рівень захворюваності високий, але діти мають здобувати якісну освіту.

Сьогодні депутати міської ради проголосували за виділення коштів для закупівлі 260 одиниць необхідної техніки: 200 ноутбуків та 60 настільних комп’ютерів. Завдання полягає у тому, щоб забезпечити комп’ютером кожен клас. Це допоможе вчителям проводити онлайн-уроки зі своїх робочих місць.