Сергій Моргунов закликав містян взяти участь у розробці стратегії розвитку Вінниці на наступне десятиліття

моргунов

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов закликав містян долучитися до створення стратегії розвитку Вінниці до 2030 року. Він записав відеозвернення, у якому окреслив пріоритети розробки спільної стратегії для всіх громад Вінниччини.

 

Як йдеться у дописі Сергія Моргунова у Фейсбук, у Вінниці є історія, але наразі багато змін: будуються садочки, школи, лікарні, підприємства та офісні центри. У місті чисті вулиці та хороші дороги. Індустріальний парк та інноваційні підприємства — це робочі місця і гроші на розвиток регіону. Це завдяки тому, що десять років тому  було затверджено Стратегію розвитку міста до 2020-го року.

Амбітні плани, які ініціював тоді  Володимир Гройсман підтримала міська команда, а головне — громада. Завдяки цьому і маємо результат. Мрії стають реальними, коли чітко їх бачиш. Не можна зупинятись на досягнутому. Та й життя не стоїть на місці. Світ стрімко змінюється. Тож, маємо саме зараз правильно оцінити виклики і визначити нові завдання. Вінниця — 2030 має стати ще більш комфортною і сучасною. І тому час говорити про Стратегію 3.0 – стратегію нової якості життя міста, — написав міський голова.

Сергій Моргунов зазначив, що разом з обласним центром має змінюватись і вся Вінниччина.  Йдеться про спільну стратегію всіх громад Вінниччини. А   пріоритети, — це здоров’я вінничан, економіка і робочі місця.

Це особливо актуально сьогодні, коли пандемія спричинила економічну кризу. Важливо, щоб інтереси мешканців кожного містечка та села були враховані, захищені при утворенні об’єднаних громад, а інтереси кожної громади – на рівні області.

Зазначається, що громади повинні отримати можливості, щоб розв’язувати проблеми та робити життя кожного мешканця кращим. Сільгоспвиробництво та фермерство — потужний рушій економіки нашого краю і лише український фермер має розпоряджатись українською землею.

Вінниччина 2030 — це усі ми: лікар, підприємець, комунальник, аграрій, ІТ-фахівець, голова ОТГ, молодий і пенсіонер. Житель великого міста і мешканець маленького села. Стратегія 3.0 – це нова якість життя, комфорт і сучасність. Стратегія розвитку Вінниці і Вінниччини на наступні десять років пишеться просто зараз. І я пропоную всім долучитися до її створення, — підсумував Сергій Моргунов.

Щоб пропонувати свої ідеї, вінничани можуть долучитись до онлайн-спільноти «Стратегічна сесія 30: область-Вінниця-громади»