Сергій Моргунов: За п’ять років у Вінниці термомодернізовано 18 садочків та 14 шкіл

created by dji camera

Сьогодні, 14 серпня, під час онлайн-брифінгу міський голова дав відповіді на питання, які найбільше цікавлять вінничан. Зокрема найчастіше люди запитують, коли термомодернізують той чи інший навчальний заклад. Очільник міста зазначив, що за п’ять років зроблено багато і на кінець цього року у ВІнниці будуть утеплені повністю 32 навчальні заклади із 92.

П’ять років тому у Вінниці стартувала масштабна програма по комплексному утепленню закладів освіти. Перший освітній заклад, який повністю утеплили, стала школа №25. Це було у 2015 році, з того часу щороку у місті завдяки фінансовій децентралізації термомодернізують по кілька закладів освіти.

«Кошти на утеплення школа №25 ми отримали за рахунок гранту. Ми зрозуміли, що потрібно нарощувати динаміку. Тому з кожним роком стали утеплювати все більше і більше таких закладів. Минулого року, щоб пришвидшити цей процес, ми взяли кредитні ресурси у розмірі 240 млн грн для проведення термомодернцізації трьох шкіл і десятьох садочків. Проєкт розрахований на два роки. Всі нові садочки, які будуються, як і школа на Поділлі, – здаються в експлуатацію уже утепленими. Тому можу сказати що до кніця цього року з 92-х муніципальних закладів освіти ми термомодернізуємо 18 садочків та 14 шкіл. Фактично – це третина від усіх закладів. Ми продовжимо ці роботи й надалі за наявності належного фінансового ресурсу», — розповів міський голова Сергій Моргунов.