Сергій Моргунов прокоментував наміри корпорації «HEAD» відкрити завод у Вінниці

sport

Вінницький міський голова Сергій Моргунов вважає, що входження транснаціональної корпорації дозволить створити нові робочі місця для вінничан.

Про етапи реалізації інвестпроекту Сергій Моргунов написав у мережі Фейсбук.

«Пишаюсь, що Вінниця стає фаворитом інвесторів. Глобальна компанія «HEAD», — світовий лідер спортивної індустрії, — має намір стати нашим партнером. Інвестиції у кілька десятків мільйонів євро, високотехнологічне виробництво і головне – нові робочі місця — на такий результат розраховуємо. Першим кроком співпраці стало підписання Меморандуму про порозуміння.

Проект реалізуватиметься у кілька етапів. До 2020 року компанія планує збудувати у нашому місті завод з виробництва зимового спортивного спорядження. Лого HEAD добре знайоме любителям гірськолижного спорту. Важливо, що HEAD стане одним з найбільших роботодавців у Вінниці, а це і збільшення надходжень до бюджету.

Той факт, що компанія зі світовим іменем вирішила вести бізнес у Вінниці, — також знак і для інших інвесторів. Адже наше місто конкурувало з багатьма іншими і не лише з України. Поступово Вінниця утверджує свої позиції як надійний партнер, який пропонує кращі можливості бізнесу. У нас є якісні кадри та ефективна команда, яка здатна створити комфортне середовище для відомих брендів».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована