Сергій Моргунов: «Через Революцію Гідності ми стали іншими людьми, іншим народом – нацією»

mayidan

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов вважає, що Революція Гідності змінила вінничан і українців.

Свої висновки про події чотирьох річної давнини Сергій Моргунов оприлюднив у мережі Фейсбук.

 

«Уже чотири роки минуло з часу кривавих подій на київському Майдані. Але так само стискається серце усіх українців: це спільний біль і водночас гордість за незламність духу та волю до перемоги загиблих Героїв!

20 лютого 2014-го став переламним в Революції Гідності, і саме у цей день було жорстоко вбито найбільшу кількість патріотів під час кривавих розстрілів, які розпочались 18 лютого зі штурму Майдану. Сьогодні, у День Героїв Небесної Сотні, ми згадуємо кожного, хто віддав своє життя за свободу. 108 імен патріотів – назавжди вписані в нашу історію і національну пам’ять.

Серед цих імен Героїв – троє наших земляків: вінничанин Максим Шимко, жмеринчани Леонід Полянський та Валерій Брезденюк. Козак 4-го редуту Майдану Максим Шимко став однією з перших жертв вранці 20 лютого – куля снайпера влучила йому у шию, коли він намагався допомогти пораненому.

 

Через Революцію Гідності ми стали іншими людьми, іншим народом – нацією. Українці стали сильнішими і згуртованішими завдяки Небесній Сотні. Наші діти й онуки не повинні забути, за що віддали життя ці люди. А це – залежить від нас. Слава Героям!»

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована