Село на Вінниччині «відрізали від світу»: ні ринку, ні аптеки, ні автобуса

shura

Близько тисячі мешканців Вінниччини позбавили засобу пересування. До села Шура-Копіївська Тульчинського району вже чотири місяці не курсує жоден автобус.

Село знаходиться у 20 кілометрах від Тульчина, проте люди мусять обходитись навіть без найнеобхідніших речей — у населеному пункті немає ні ринку, ні лікарні, ні аптеки. Раніше усе необхідне селяни купували у районному центрі — із села до Тульчина двічі на тиждень курсував автобус. Проте після з нового року єдине, що про нього нагадує — автобусна зупинка.

 

За словами сільського голови Шури-Копіївської Віталія Чорнописького, у 2017 році автобус здійснив всього кілька рейсів, а згодом перестав курсувати, бо закінчились договори на відповідні перевезення.

Як пояснили представники місцевої влади, відмовились від маршруту самі перевізники, яким невигідно возити забагато пільговиків-пенсіонерів. Наразі дане питання намагаються вирішити — минулого тижня оголосили конкурс на здійснення пасажироперевезення за даним маршрутом. За словами першого заступника очільника Тульчинської РДА Віталія Побережника, на перемовини та підписання договору з майбутнім перевізником потрібен час, тож мешканці Шури-Копіївської ще мінімум місяць мусять діставатися до «великої землі» власними силами.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована