Сайт Вінницького палацу дітей та юнацтва визнали найкращим в Україні

5ee0bc5121178

Вебсайт Вінницького міського палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної визнали найкращим вебпорталом учнівського закладу в Україні. Конкурс на кращий сайт навчального закладу впродовж десяти років проводять в Інтернет Асоціації України за підтримки Міністерства освіти.

Про це повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов на своїй фейсбук-сторінці.

«Приємна новина – вебсайт нашого міського Палацу дітей та юнацтва визнали найкращим серед позашкільних установ країни. Вінниця отримала перемогу у Всеукраїнському конкурсі на кращий вебсайт закладу освіти. Вітаю колектив з результатом!

Конкурс вже десять років поспіль проводить Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України. Цього року було близько тисячі заявок з усіх куточків країни.

Сучасна освіта неможлива без інформаційних технологій. Усі це добре усвідомили під час карантину. Важливо, що Палац дітей та юнацтва створив такий інтернет-майданчик, який є зручним та корисним для вихованців та їх батьків. Підтримуйте високу планку надалі і не зупиняйтесь у розвитку!», – повідомляє очільник міста в своєму дописі.

5ee0bc589110a