Саакашвілі у Києві провів мітинг «Остання зима цієї ради». Серед прихильників було 300 вінничан

miting-saakashvili

У центрі Києва прихильники Міхеїла Саакашвілі цілий день мітингували проти діючої Верховної Ради. Сам політик і екс-голова Одеської обладміністрації закликав к достроковим перевиборам в Раді, що аж захрип. Підтримати його приїхали і вінничани.

— Ця Рада не прислухається ні до свого народу, ні до рекомендацій міжнародних інституцій. Навіть ті деякі люди, які розуміють критичність моменту, не можуть зрушити цю Раду з мертвої точки … Ми хочемо, щоб в рамках чинного законодавства були призначені позачергові вибори. ми хочемо, щоб було змінено законодавство, що дозволить нової крові увійти в наступний парламент, — сказав Саакашвілі.

Також Саакашвілі говорив зі сцени про те, що в країні діє група бариг, яка на очах у всіх краде заводи і все, до чого дотягуються. Анонсував кримінальні справи проти чиновників, що багато з них опиниться у тюрмах. Мітинг закінчився після обіду.

Як стало відомо журналісту RIA/20minut.ua з власних джерел, на мітингу були присутніми кілька сотень вінничан. Але чи брав участь у мітингу колишній очільник осередку БПП а нині член «Руху нових сил» Андрій Марцинковський, поки що невідомо. На питання у ФБ він не відповів.

20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована