Рятувальники з Вінниці отримали допомогу з Нідерландів

606315d6015e3

30 березня рятувальники Вінниці отримали посилку з Нідерландів. У ній: 83 пойовків, 64 шоломів та 55 пар взуття. Використовувати їх будуть бійці п’ятої Державної пожежно-рятувальної частини.

Як стало відомо гуманітарна допомога саме вінницьким рятувальникам була надіслана з Нідерландів завдяки дружбі керівника обласного ГУ ДСНС Руслана Шевчука із закордонними колегами.

“В рамках співробітництва Державної служби України з надзвичайних ситуацій Вінницькій області з нідерландським благодійним фондом «Firefighter United» рятувальники отримали гуманітарну допомогу у вигляді спеціального бойового захисного одягу. Взуття та касок для пожежників. Шоломи надавала компанія Brandweer Gelderland Midden. Офіцером якої є Stephan Hanegraaf, та його компанія Emerge&See BV. За транспортування і передачу відповідала компанія Stichting Firefighters United, окрема подяка Eric Zigenhorn та Jan-Toine van Hooft, в Україні за співпрацю БО «Українська ліга Благодійників» — голова правління Іванов Микола Борисович та нашим міжнародним колегам за підтримку. Сподіваємося на подальший розвиток нашої плідної співпраці”, — зауважили у пресслужбі ГУ ДСНС у Вінницькій області.

У пресслужбі також зауважили, співробітництво вінницьких рятувальників із закордонними пожежниками продовжується. У перспективі обмін досвідом із польськими та румунськими колегами.