Рятувальникам довелось відкривати сейф з бюлетенями у Вінниці

vibori

У Вінниці із запізненням на півгодини розпочала роботу дільнична виборча комісія № 051557,через те, що не було кому відкрити сейф з бюлетенями. Про це УНН повідомляє з посиланням на газету ВР України “Голос України”.

“Про те, що комісія вчасно не розпочала роботу, обласне управління Нацполіції повідомив поліцейський, який чергує на ДВК№ 051557”, — йдеться у повідомленні.

У поліції повідомили, що через те, що не було кому відкрити сейф з бюлетенями, дільнична виборча комісія розпочала роботу з запізненням на пів години. Для відкриття сейфу викликали рятувальників Держслужби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Вінницькій області.

“Після відкриття сейфу члени комісії оперативно обрала нового голову, а тоді відчинила двері для виборців», — повідомила керівника відділу комунікації обласної поліції Анна Олійник.

“Нам зателефонували з поліції і повідомили про необхідність відкриття сейфу. На місце виїхав автомобіль, укомплектований спеціальним обладнанням, і троє рятувальників. У присутності поліцейських вони оперативно виконали роботу з відкриття сейфу”, — розповів виданню керівник прес-служби ДСНС в області Олександр Кутовий.

За словами керівника відділу комунікації обласної поліції, інформацію про факт порушення внесли до журналу єдиного обліку заяв та звернень. Після перевірки причин буде прийнято рішення про можливе відкриття провадження і притягнення винних до відповідальності.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована