Родина голови Жмеринської райдержадміністрації «захопила» берег Вишенського озера

legeza

Місто Жмеринка – одне із найбагатших районних центрів Вінниччини. Очолити це місто та район завжди було багато охочих. За крісло міського голови Жмеринки та Жмеринського району завжди була боротьба. Це підтверджують нещодавні політичні баталії у Жмеринській міській раді, повідомляє кореспондент Vlasno.info. Але мова сьогодні піде про статки голови Жмеринської РДА Олега Легези.

Почнемо з його електронній декларації. Задекларував пан Легеза земельну ділянку у 9,4 соток, квартиру 84, 3 квадратних метра та комору у 2,6 квадратних метра, яка знаходиться у домі, де його квартира. Все це майно знаходяться у Вінниці. Згідно з декларацією, дохід він отримує тільки від зарплати – 58 475 гривень у рік. З рухомого майна Олег має BMW X5 2008 року випуску. Але володіє цим авто громадян України Аламуді Алі. Згідно з Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, він має земельну ділянку у 14 соток у селі Некрасове Вінницького району.

Приватних підприємств, зареєстрованих на Олега Легези, немає. Також підприємств та майна не знайшлося у його дружини. Земельна ділянка, яку задекларував Олег Легеза, знаходиться на околицях Північного-Сходу Вінниці. З’явилась ця ділянка у нього у 2015 році. Вона розташована біля заболоченого ставка на річці Вишенька. Цільове призначення цієї ділянки: для індивідуального дачного будівництва.

На протилежному березі Вишенського озера знаходиться земельна ділянка у 10 соток батька Олега Легези. Цільове призначення ділянки: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Поруч з цією ділянкою вже збудована садиба з прямим виходом до озера.

Поруч з земельної ділянкою Олеги Легези, знаходиться земельна ділянка його матері.

Також біля ділянки матері Олеги Легези знаходиться ділянка його брата.

Олега Легезу називають людиною вінницьких підприємців Ткачуків. Це доводили неодноразово у своїх розслідуваннях журналісти.

Vlasno

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована